Programy i akcje - ZSP6

sekretariat@zsp6.zabrze.pl
Witamy na stronach ZSP-6 w Zabrzu Pawłowie

Programy i akcje

Program „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

Kubusiowi Przyjaciele Natury to jeden z największych ogólnopolskich programów edukacyjnych dla przedszkoli poświęcony tematyce ekologicznej.

Program edukacji zdrowotnej „Akademia Aquafresh”

Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh, której głównym celem jest profilaktyka stomatologiczna wśród dzieci.

Program edukacji zdrowotnej „Akademia Aquafresh”

Program „Zwierzolubni przez cały rok” oraz współpraca ze Schroniskiem dla zwierząt „Psitulmnie” w Zabrzu

Program „Zwierzolubni przez cały rok” polega na opiece nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt.

Fundusze za tusze – akcja kształtująca postawę proekologiczną,  polegająca na zbiórce zużytych tuszy i tonerów, za które przedszkole otrzymuje pieniądze.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 74